Değerli Hizmet Verenimiz,
Güzel bir haberimiz var! 1500’e yakın temizlikçimizle hep birlikte büyürken, gelirlerinizi artırmaya devam ediyoruz.

30 Nisan 2018 sonrasında oluşacak rezervasyonlar için saatlik kazancınızı bir müşteriye ilk defa gittiğinizde 18 TL'ye, ikinci ve sonraki gitmelerinizde 21 TL'ye çıkarıyoruz. Bu değişiklikle birlikte kazancınız son 1 yılda %24 artmış oldu!

 

 

Bunu yaparken ev sahipleri için de ekonomik bir seçenek olmaya devam ederek düzenli işlerinizin sayısını artırıyoruz. Fiyat değişikliği öncesinde ayda 3.500 TL civarı kazanan müsaitliği yüksek hizmet verenlerimiz, bu değişiklikle birlikte artık aylık 4.000 TL üstünde kazanabilecek.

Binlerce hizmet talebini karşılayabilmek, hem müşterilerimizi hem sizi memnun edebilmek için 70 kişilik ekibimizle gece gündüz çalışıyoruz. Operasyon ve memnuniyet giderlerimizi karşılayabilmek amacıyla aldığımız komisyonu yine minumumda tutmaya devam ediyoruz ve düzenli işlerinizden saatlik sadece 3 TL kazanıyoruz.

 

 
 
 

Bir müjdemiz daha var. Biliyoruz Ramazan ayında çalışmak daha da zorlaşabiliyor. Geçen sene de söylediğimiz gibi emeğiniz altın değerinde :) Bu nedenle Ramazan ayında yine altın kampanyası yapıyoruz. Kampanyanın detaylarını çok yakında ayrıca duyuracağız.

Haydi sen de müsaitliğini artır, iş fırsatlarını kabul et ve daha çok kazan!

 

Armut'la ilgili görüş ve önerilerini bizimle paylaşabilirsin.

line.png

Son Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018