hurriyet-gazetesi-logo
milliyet.jpeg
HİZMET PİŞ AĞZIMA DÜŞ - AYŞE ARMAN
Armut bir internet platformu.
Hizmet almak isteyen kişilerle hizmeti sağlayan profesyonelleri kaliteli ve güvenli bir şekilde buluşturmayı amaç edinmiş platform.
Sloganları da “Hizmet piş, ağzıma düş!”
TÜRKİYE’DEN ÇIKAN İNTERNET GİRİŞİMİ ARMUT ŞİMDİ DE ABD YOLUNDA!
Hizmet ihtiyacı olanları ve hizmet verenleri alanında uzman kişiler ve kuruluşlarla buluşturan internet girişimi Armut.com, şimdi de ABD yolunda.

logo_sabah.png
ARMUT DÜNYA MARKASI OLUYOR

2 Şubat 2018

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ikinci teknoloji şirketi Armut, 6 ülkede üç markayla faaliyet göstererek sınırlarını aştı. Şirket, 2017’de kontratlı hizmet sektörüne kazandırdığı akıllı algoritmalarla 1.3 milyon talep aldı. Yılı da yüzde 72 büyümeyle tamamladı.
2016’DA YÜZDE 200 BÜYÜYEN ARMUT.COM,
8 YENİ ÜLKEYE AÇILIYOR.

18 Ocak 2017

Türkiye’nin en popüler hizmet alışverişi platformlarından Armut.com, yurt dışına açılıyor. 2016 performansı ve 2017 planlarıyla ilgili güncellemeleri paylaşan Armut.com, bu yıl sekiz yeni ülkeye açılma planını duyurdu.

MESSENGER CHATBOT İLE BİR DAKİKADA BOYA BADANA TALEBİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

12 Haziran 2017

Hizmet ihtiyacı olanlarla, alanında uzman hizmet veren kişi ve kuruluşları internet üzerinden bir araya getiren Armut, Facebook Messenger Chatbot hizmet asistanıyla bir dakika içinde boya badana talebi oluşturmanızı sağlıyor.

 
 

ARMUT’UN KADINLARDAN KADINLARA SÜRPRİZİ

07 MART 2017

Hizmet ihtiyacı olanlarla hizmet verenleri aynı platformla buluşturan Armut’un Kurucu Ortağı Başak Taşpınar Değim ve diğer yönetici kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında sürpriz bir etkinliğe imza attı. Temizlik alanında hizmet veren kadınların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak üzere organize edilen etkinliğin içeriğini ise kadın uzmanlarca planlanmış bir eğitim oluşturdu.

logo_aksam.png
TÜRK GİRİŞİMCİLER NEW YORK’TA ZİRVEYE ÇIKTI

21 Ağustos 2014

“Fark yaratan girişimcilere destek veren ve dünyada 23 ülkede faaliyet gösteren Endeavor’un düzenlediği Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil eden Armut.com büyük bir başarı yakaladı. Değerlendirme sürecinde American Express, Skype gibi global devlerin üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı etkinlikte, Armut.com kurucuları Başak Taşpınar Değim ile Erol Değim Endeavor Girişimcisi olarak seçildiler.”
logo_chip.png
ARMUT.COM’UN YARATICILARIYLA İNTERNET GİRİŞİMCİLİĞİNİ CANLI YAYINDA KONUŞTUK!

6 Ağustos 2014

“Türkiye’nin en başarlı internet girişimlerinden Armut.com’un yaratıcıları ile internet girişimciliğinin temel taşlarını, başarıya giden yolda atılması gereken adımları tartıştık.”

CUMHURİYET / 10.12.17

IT NETWORK / 01.01.17

PLATİN / 01.02.2017


logo_aksam.png
ARMUT.COM BİR YILDA YÜZDE 700 BÜYÜDÜ

14 Mayıs 2014

“İki buçuk yıl önce kurulmuş olsa da aylık 500 bin kişinin ziyaret ettiği Armut.com, bağımsız araştırma sitesi Alexa.com’a göre Türkiye’nin en popüler 40 alışveriş sitesi arasında yer alıyor. Tüm Türkiye ve Kıbrıs’ta hizmet veren site, bugüne kadar bütün illerden talep aldı.”
logo_chip.png
ARMUT.COM, HİZMET SEKTÖRÜNÜ İNTERNETE TAŞIDI!

14 Mayıs 2014

“Yazılım, boya, tadilat, nakliye, köpek eğitimi ve fazlası! Bu dev site, hepsini bir araya getirdi!”

HÜRRİYET/ 18.06.17

DÜNYA  / 19.01.17

DÜNYA / 19.01.17

FORTUNE / 01.03.17

asset 1.jpeg
ARMUT’UN DÖRTTE BİRİNİ ‘SİNEKKUŞU’ KAPTI

“Değim, Hummingbird’ün yatırım nedenlerini şöyle anlattı: “Öne çıkan özelliğimiz yatırım almadan kendi kaynaklarımızla 2 yıl boyunca ilerlememiz ve 248 milyon lira değerinde hizmet alım talebini tekliflerle buluşturacak kadar büyümemizdi. Ayrıca son bir yıl içerisinde 12 kat büyümüş olmamız önemli bir avantaj oldu.”
logo_sabah.png
FİYAT REKABETİNE ONLİNE ÇÖZÜM

“Bugün okuyacağınız girişim hizmet sektörünün belirli kollarında fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlayan online bir platform. Armut.com’a girip ihtiyacınızı yazdığınızda size gelen tekliflerden birini seçip, teklif sahibiyle anlaşıyorsunuz.”

asset 1.jpeg
USTALARIN AMAZON’U
“Girişimci Başak Taşpınar Değim, duvarcıdan muslukçuya, köpek gezdirmeciden ev taşımacıya 4 bin civarı usta ve emekçinin ‘Amazon’u... Geçen yıl hizmete açtığı Armut.com, pek akla gelmeyen bir alanda, ABD’li elektronik ticaret devi Amazon’a benzer bir işlev görüyor. Evini boyatmak, musluğunu tamir ettirmek, evini taşıtmak isteyenleri bu işin ustalarıyla buluşturuyor. Armut’ta birden çok ustadan teklif almak ve ustalara not vermek mümkün!”
asset 2.jpeg
4.000 BOYACI, FOTOĞRAFÇI, NAKLİYECİ VE USTA BİR TIKLA YANINIZDA!
“Kadınların iş dünyasında kendini hızla gösterişi günden güne artıyor ve tüm kadınlara umut oluyor. İşte “Hizmet piş, ağzıma düş” sloganıyla Armut.com’u yaratan girişimci bir anne daha karşınızda! Gelin, Başak Taşpınar Değim’den bu sitede bizi bekleyen hizmetleri öğrenelim.”

asset 4.jpeg
AİLELERİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRAN SİTE: ARMUT PİŞ, AĞZIMA DÜŞ!
“İşte ağız sulandıran bir girişimcilik öyküsü daha. Pek tabii bu da bir anneden geliyor. Bugün sizi armut.com ile tanıştırmak istiyorum. Bence harika bir iş fikri. “Hizmet piş, ağzıma düş” sloganıyla yola çıkan site, hayatı kolaylaştırıyor. Nasıl mı? Buyrun söyleşiye...”
asset 5.png
BAŞAK HANIM’DAN BOYA BADANA İŞLERİ
“Coca Cola, Koç Holding gibi pek çok dev şirkette profesyonel olarak çalıştıktan sonra kendi işini kurmaya karar veren Başak Taşpınar Değim, yeni bir girişime imza attı. Kurduğu Armut.com sitesiyle evde evden eve nakliyatçı, temizlikçi, boyacı, marangoz, tamirci bulma alanlarında hizmet veren kadın girişimci, ihtiyaç sahiplerine garantili ve kaliteli hizmet veriyor.”