final-icons-01.png

İŞE TAM SAATİNDE BAŞLA

Kimse bekletilmeyi sevmez. Temizlik başlangıç saatinden en geç 10 dakika önce evde ol.

final-icons-02.png

KİŞİSEL HİJYENİNE DİKKAT ET

Sen de temizlediğin evler gibi mis kokmak için lütfen kişisel hijyenine dikkat et.

 
final-icons-03.png

İLETİŞİMİNE ÖZEN GÖSTER

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Müşterinle her zaman pozitif iletişim kur ve bir anlaşmazlık durumunda Armut'a ulaşarak destek al.

04@3x.png

MÜŞTERİNİN BEKLENTİLERİNİ ANLA

Biliyoruz bu işin uzmanı sensin! Ama herkesin temizlik anlayışı farklı olabilir. Müşterilerin beklentilerini anla ve buna uygun hareket etmeye özen göster.

 
final-icons-05.png

HER YERİ EKSİKSİZ TEMİZLE

Her yer seninle ışıldasın! Balkonu temizle. Camları, dolap kapaklarını, yerleri ve tüm kapıları sil. Her yeri eksiksiz temizlediğinden emin ol.

final-icons-06.png

MUTFAK VE BANYO ÖNEMLİ

Temizliğin püf noktası mutfak ve banyo hijyenidir! Ekstra özen göstermeyi unutma.

 
final-icons-07.png

EŞYALARIN YERİNİ HABERSİZ DEĞİŞTİRME

Temizlik kadar düzen de önemli. Ev sahibinin aradığını kolayca bulabilmesi için, temizlikten sonra eşyaları aldığın yere koymayı unutma.

final-icons-08.png

SÜRENİ VERİMLİ KULLAN

Vakit nakittir! Ev sahipleri evlerine uygun süreyi seçiyor ve bu süreyi verimli şekilde kullanmanı bekliyor. Nadiren de olsa süre yetmezse; müşterine sebepleriyle açıkla ve ihtiyacın olan ek süreyi öner. Kabul ederse Armut'u bilgilendir, kabul etmezse önceliklerine göre kalan süreyi en güzel şekilde kullan.

 
final-icons-09.png

ÇÖPLERİ ATMAYI UNUTMA

Arkanda iz bırakma! Temizliği tamamladığında çöpleri çıkar. Müşterinle birlikte tüm odaları kontrol et ve her şeyin eksiksiz yapıldığına emin ol.

final-icons-10.png

YORUM ALMAYI UNUTMA

Müşterine yorum yazmasını hatırlat, bol bol 5 yıldız alarak ayrıcalıklı hizmet verenlerimiz arasına katıl ve kampanyalarımızdan faydalan.