01@3x.png

Kimse bekletilmeyi sevmez. Temizlik başlangıç saatinden en geç 10 dakika önce evde ol ve tam saatinde işe başla.

02@3x.png

Sen de temizlediğin evler gibi mis kokmak için lütfen kişisel hijyenine dikkat et

 
03@3x.png

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Müşterine her zaman pozitif bir iletişimle yaklaş ve bir anlaşmazlık durumunda armuta ulaşarak destek al.

04@3x.png

.Biliyoruz bu işin uzmanı sensin ama herkesin temizlik anlayışı farklı olabilir. Müşterilerin beklentilerini anla ve ve buna uygun hareket etmeye özen göster.

 
05@3x.png

Her yer seninle ışıldasın! Balkonu temizle, camları, dolap kapakları, yerleri, tüm kapıları sil. Her yeri eksiksiz temizlediğine emin ol.

06@3x.png

Temizliğin püf noktası Mutfak ve banyo hijyenidir ekstra özen göstermeyi unutma.

 
dünya.jpg

Temizlik kadar düzen de önemli. Ev sahibinin aradığını kolayca bulabilmesi için eşyaların yerini değiştirme, temizledikten sonra aldığın yere koy.

04@3x.png

Vakit nakittir! Ev sahipleri evlerine uygun süre için ödeme yapıyor ve bu süreyi en verimli şekilde kullanmanı bekliyor. 

Çok nadiren de olsa süre evin ihtiyacından kısa olursa müşterine sebepleriyle açıkla ve ihtiyacın olan ek süreyi öner. Kabul ederse Armut'u bilgilendir, kabul etmezse önceliklerine göre kalan süreyi en güzel şekilde kullan.

 
çöp.jpg

üArkanda iz bırakma! Temizliği tamamladığında çöpleri çıkar. Müşterinle birlikte tüm odaları kontrol et, her şeyin eksiksiz yapıldığına emin ol.

08@3x.png

Müşterine yorum yazmasını hatırlat, bol bol 5 yıldız alarak ayrıcalıklı hizmet verenlerimiz arasına katıl ve kampanyalardan faydalan.